1

Abych tu žil     AA   7
A Deus           K  281
Adresát neznámý K  282
Alasdair, syn C AA   8
Alenka v říši d AA   9
Alison Gross     AA  10|2/4
Amazonka         AA  12
Amerika          AA  13
Anděl             K  283
Anděl             K  285
And I Love Her  K  283
Ani k stáru      AA  14
Anténa karantén K  284
Aranka umí hula K  285
Árie měsíce      K  288
Atentáty na sou K  286
Až se k nám prá AA  15
Až si jednou     AA  16
Až to se mnu se K  287
Babička Mary     K  289
Báječná ženská  AA  17
Bára              AA  18
Batalion (Marky AA  19|acga
Bedna od whisky AA  20
Bessie           K  288
Běží voda běží  AA  21
Blízko Little B AA  22
Blues na cestu  AA  23
Blues na cestu  K  290
Blues o spolyka AA  24
Bodláky ve vlas AA  26
Bodláky ve vlas K  291
Bonsoir mademoi AA  27|haga
Bossa nova       K  290
Bouře             AA  25
Buráky           AA  28
Bylinky          AA  29
Čarodějnice z A AA  33
Čarodějnice z A K
292|acdef.ahcd
Carpe Diem       AA  30|
Casey R.         K  293
Černej pasažér  K  294
Černobílý film  AA  34
Černošský ghett AA  35
Červená řeka     AA  36
Cestou do Jenko AA  31
Chtěl bych být  AA  80
Chvíle           AA  81
Chvíle           K  294|gf#eh
Číše              AA  37
Cizinec          K  295
Co jsem měl dne K  296
Colorado         AA  32
Cukrářská bossa K  296
Ďáblovo stádo   K  297
Ďáblovy námluvy AA  38|
Dajána           AA  40
Dajána           K  298|
Dál jen se směj AA  40
Danse macabre   AA  41
Darmo ma vy, ma AA  42
Dej mi víc své  AA  43
Dej mi víc své  K
299|2/4,egahage
Dělání           AA  42
Den je krásný   K  300
Den pramenů      AA  44
Devatenáct       AA  45
Dítě školou pov K  299
Dívka s perlami AA  46|
Divokej horskej AA  47
Divoké koně      AA  48
Dlouhý noci      AA  49
Dobrák od kosti AA  48
Dobrej vítr      AA  50
Dobrodružství s AA  51|(ruk)
Dobrú noc má mi AA  52
Dokud se zpívá  AA  52
Dokud svíčka ho AA  53
Drnová chajda   AA  54
Dudy z Edinburg AA  55
Dům u vycházejí K  300
Dvacátý století K  302
Dva havrani      AA  56|ddef
Dva               K  301
Dvě báby         AA  57
Dvě noty půlový AA  58
Dvě spálený srd AA  59
El Condor Pasa  K  302
Elektrický valč K  303
Epizoda          AA  59
Eržika           AA  60
Ešte si ja pohá K  304

Eště som sa něo AA  60
Eště som sa neo K  304
Ezop a brabenec K  307
Fanča je kus     K  305
Fénix             AA  61
Fotbal           K  306
Franky Dlouhán  AA  62|
Gina              K  308
Górale           K  307
Grónská píseň   AA  63
Habet             K  309
Halelu           AA  64
Haleluja         AA  64
Hallelujah       AA  66|
Hej člověče Bož AA  67|
Hej Kapitáne!   AA  68
Hej kočí         AA  69
Hejno vran       AA  70
Hele lidi        K  309
Help!             K  310
Hlídač krav      AA  71
Hlídej lásku sk AA  72
Ho ho Watanay   AA  73
Holka od koní   AA  74
Honky tonky blu AA  73
House Of the Ri AA  75
Hrášek           AA  76
Hráz              AA  77
Hráz              K  310
Hrobař           AA  78
Hruška           K  312|
Hudsonský šífy  AA  79
Hudsonský šífy  K
311|ahchacde,umca
Husličky         K  312|
Hvězda na vrbě  K  313|
Igelit           AA  82
Já budu žít nav AA  84
Jak mi dupou kr K  315
Jako když se va AA  85
Jako kotě si př AA  83
Já na tom dělám K  313
Jantarová země  AA  86|
Já písnička      AA  84
Jarmila          K  315
Jarní kurýr      AA  87
Jarní kurýr      K  316|
Jarní tání       AA  88
Jarní tání       K  316
Jaro              K  317
Jasná zpráva     AA  89
Jasná zpráva     K  317
Já s tebou žít  K  314
Javory           K  318
Jdem zpátky do  AA  90
Jdem zpátky do  K  319|
Jdou po mě jdou K  320
Jdou po mně jdo AA  91|
Jedem do Afriky K  320
Jednou mi fotr  K  321
Jednou si na se AA  92
Jenisej          K  322
Jesse James      AA  93
Ještě jedno kaf AA
94|pom,2/4,umcaca,agfgff
Ještě mi schází AA  95|
Ježíšek          AA  96|4/4
umca
John Brown (Čer AA  97
Jonatán          AA  98
Jožin z bažin   AA  99
Jsi krásnejší n AA 100
Kampa             K  322
Kapr              AA 102
Karavana mraků  AA 101
Karavana mraků  K  323
Karolína         AA 102
Kávu si osladím K  323
Kdo si zpívá, m AA 103
Kdyby tady byla AA 104
Kdyby tady byla K  325
Když jde malý b AA 105
Když jde malý b K  324
Když mě brali z AA 106
Když náš táta h AA 107
Kláda             AA 108|
Kladivo          AA 109
Klobouk ve křov K  324
Knockin' On Hea AA 110
Kočka na okně   K  326
Kočovní herci   AA 111
Kometa           AA 114
Korále sandále  K  326
Kozel             AA 111

                                   Krajina po bitv AA 112
                                   Kryté vozy       K  327
                                   Kutil             K  328
                                   Kytka             AA 113
                                   Kytka             K  328
                                   Lachtani         AA 115
                                   Laciný víno      AA 116
                                   Lásko!           AA
                                   118|ahc.g#.fe
                                   Let It Be        AA 119|
                                   Léto              AA 117
                                   Linda             K  329
                                   Lodníkův lament AA 122|
                                   Lojza a Líza     AA 120
                                   Lotr intelektuá AA 121
                                   Louisiana        AA 123|
                                   Lovec Amorů      AA 124
                                   Malagelo         K  330
                                   Malotraktorem   K  329
                                   Malování         AA 125|8/8
                                   dfdfefd
                                   Malý velký muž  AA 126
                                   Máma má rýmu     K  331
                                   Mám malý stan   K  331
                                   Manitu           AA 127
                                   Mařenka          AA 129|6/3 r
                                   f#gf#
                                   Marnivá sestřen K  333
                                   Marsyas a Apoll AA 128|
                                   Mašinka          AA 130
                                   Maso na guláš   K  332
                                   Mávej             AA 131|
                                   Město s pěti vě AA 132
                                   Metro pro krtky AA 130|
                                   Mezi horami      K  333|
                                   Míle              AA 133
                                   Milenci v texas AA 134
                                   Milenci v texas K  334
                                   Mississippi blu AA 135
                                   Mlýny             AA 136
                                   Modlitba         AA 137
                                   Modlitba za Vod AA 138
                                   Modlitba za vod K  335|
                                   Modrá (je dobrá AA 139
                                   Modrá (je dobrá K  334
                                   Montér v kvartý K  336
                                   Montgomery       AA 140
                                   Morituri te sal AA 141|
                                   Mrtvej vlak      AA 142
                                   Musíš jít dál   AA 143
                                   Na břehu Blanic K  337
                                   Nadějí láskou i AA 147
                                   Nad Sázavou      K  338|
                                   Nad stádem koní AA 146
                                   Nájem zvedej     K  338
                                   Na kameni kámen AA 144
                                   Na kolena        AA 145
                                   Náměšť           K  339
                                   Námořník         AA 149
                                   Nám se stalo     AA 148
                                   Na tý louce zel AA 146
                                   Na věky tu přec K  337
                                   Nebe na zemi     K  339
                                   Nebe peklo ráj  AA 150
                                   Něco za něco     AA 151
                                   Něgdy             AA 152
                                   Nelituj          AA 153
                                   Neplač malá      K  341
                                   Nestarej se, že AA 150
                                   Nové Skotsko     AA 154
                                   Obrázek - obláz AA 155
                                   Oči sametový     AA 156|!
                                   Okno mé lásky   AA 157
                                   Oliver Twist     K  340
                                   Omnia vincit Am AA 158
                                   Oregon           AA 159|
                                   Padaly hvězdy   K  341
                                   Panenka          AA 160
                                   Panenka          K  342|
                                   Pár minut        AA 160
                                   Pavana za deset K  342
                                   Petěrburg        AA 161
                                   Petěrburg        K
                                   343|aedeaef.defedc.achca
                                   Pijte vodu       AA 162
                                   Pijte vodu       K  343|
                                   Písek             AA 163
                                   Písek             K  344|
                                   Píseň, co mě uč AA 166
                                   Píseň, co mě uč K  345
                                   Píseň malých pě AA 164
                                   Píseň pro šediv AA 165
                                   Píseň proti tru AA 161
                                   Píseň proti tru K  344

                                                                      Píseň starého p K  345
                                                                      Planeta          AA 167
                                                                      Pod dubem        AA 169
                                                                      Podvod           AA 170
                                                                      Podvod           K  346|
                                                                      Pohár a kalich  AA
                                                                      171|ef#gf#ed
                                                                      Pojďme se napít AA 172|
                                                                      Pojedou          K  347
                                                                      Polámaný anděl  AA 173
                                                                      Poraněný koleno AA 174
                                                                      Po schodoch      AA 168
                                                                      Poutník a dívka AA 175
                                                                      Pověste ho vejš AA 176
                                                                      Povídej          K  348
                                                                      Pramen zdraví z AA 178
                                                                      Pramínek vlasů  AA 177
                                                                      Pramínek vlasů  K  348
                                                                      Pražce           AA 178
                                                                      Přej a bude ti  AA 186
                                                                      Přítel           AA 186
                                                                      Prodavač limoná AA 180
                                                                      Proklatej vůz   AA 181|
                                                                      Pro malou Lenku AA 179
                                                                      Proměny          AA 182
                                                                      Proměny          K  349|
                                                                      Propijeme naší  AA 183
                                                                      Průšvihovej den AA 184|
                                                                      První signální  AA 185
                                                                      Pták Rosomák     K  349
                                                                      Ptákům křídla n AA 188|
                                                                      Půjdu, kam chci K  350
                                                                      Putování         AA 189
                                                                      Ráda se miluje  AA 190|
                                                                      Ráj               K  350
                                                                      Rána v trávě     AA 191|
                                                                      Ráno bylo stejn AA 192
                                                                      Řeka              AA 202
                                                                      Reklama na tich AA 193
                                                                      Řemeslo          AA 202
                                                                      Rodné údolí      AA 194
                                                                      Rosa na kolejíc AA 195
                                                                      Rovnou           AA 197
                                                                      Rozchod          AA 196
                                                                      Rukávy           K  351|
                                                                      Růže              AA 197
                                                                      Růže kvetou dál AA 198
                                                                      Růže z papíru   AA 199
                                                                      Růže z papíru   K  351|
                                                                      Růže z Texasu   AA 200
                                                                      Růže z Texasu   K  352
                                                                      Ryl jen, celej  AA 201
                                                                      Ryl jen celej d K  353|
                                                                      Ša-la-la-lí      AA 224
                                                                      Salome           K  353|
                                                                      Sametová         AA 203
                                                                      Sarajevo         AA 206
                                                                      Sarajevo         K  355|
                                                                      Sára              K  354|
                                                                      Sáro              AA 204
                                                                      Sbohem galánečk AA 205
                                                                      Sbohem galánečk K  355|
                                                                      Sbohem lásko     AA 207|
                                                                      Sedm dostavníků AA 208
                                                                      Sedm dostavníků K  356|2/4
                                                                      Sedmikráska      AA 209
                                                                      Severní vítr     AA 210
                                                                      Severní vítr     K  356
                                                                      Skládanka        AA 211
                                                                      Škrábej          AA 225
                                                                      Šlapej dál       AA 226
                                                                      Slavíci z Madri AA 212
                                                                      Slavíci z Madri K
                                                                      357|A->E,CH,DA (mi)
                                                                      Slečna závist   AA 213
                                                                      Slečna závist   K  357|2/4
                                                                      rock
                                                                      Slib              AA 214
                                                                      Slunovrat        AA 215
                                                                      Snad jsem to za K  358
                                                                      Šnečí blues      AA 227
                                                                      Snídaně v trávě AA 215
                                                                      Sosna             K  359
                                                                      Soudný den       AA 216
                                                                      Soudný den       K
                                                                      359|Ami->echa
                                                                      Špatné trávení  K  360
                                                                      Spatřil jsem ko K  361|
                                                                      Spinkej          AA 217
                                                                      Srdce             AA 218
                                                                      Stánky           AA 219|
                                                                      Stará archa      AA 220|
                                                                      Starý příběh     AA 221
                                                                      Stejně už nezav AA 222

Štěstí z pekla  AA 228
Sundej z hodin  AA 223
Tak já jdu dál  K  360
Tak už mi má ho AA 230
Tak už mi má ho K  364|
Ta naše hospoda AA 229
Taši Delé        K  362
Tereza           K  363
Tereza - Osaměl AA 231|
Těšínská         AA 232
Těšínská         K  365|
Tichý muž        K  366
Tisíc mil        AA 233
Tma               AA 234
To tá Helpa      K  364|
Touha             AA 235
Toulám se klíne AA 229
Toulavej         AA 236
Toulavej         K
367|6/3acedcdcde.ahchgah.
Tramp             K  368
Tramvaják        AA 237
Trezor           K  369
Trh               K  369
Trh ve Scarboro AA 238|
Tři čuníci       AA 241
Tři čuníci       K  370
Triko             AA 239
Tři kříže        AA 242
Tři kříže        K  370
Tři kříže        Pgag   0
Třináctka        AA 243
Trouba           K  371
Trpasličí svatb AA 240
Trpasličí svatb K  371
Tu kytaru jsem  K  372
Tulácký ráno     AA 244
Tulácký ráno     K
372|Am->c,Dm->f
Tunel jménem Ča AA 245
Ukolébavka       AA 246
Úsměv             K  373
Už koníček pádí AA 247
Už se ten tálin K  375
Už to nenapraví AA 248
Už to nenapraví K  373|4/4
Václava mám nej K  374
Válka růží       K  375|
Včelín           K  376|
Večerníček pro  AA 249
Veď mě dál cest AA 250
Veličenstvo kat K
377|4/4,r,Dmi->ade
Velické zvony   K  378
Velmi nesmělá   AA 251|
Velrybářská výp AA 252
Vichřice P.      AA 253
Vím vím          AA 254
Vlajka           K  378
Vlaštovko leť   AA 255
Vlaštovko leť   K  380
Vlaštovky        K  379
Vločky           AA 256|
Vodácká holka   AA 258
Voda voděnka     AA 257
Vodjíždím        K  380
Voják             K  381
Vojín XY hlásí  AA 259
Vracecí kocour  AA 260
Všech vandráků  AA 261
Vyšly ryby       K  381
Yesterday        K  382
Žába              AA 276
Zachraňte koně  AA 264
Žádná jiná       AA 277
Zafúkané         AA 262
Zafúkané         K
383|chch.gaha.cddefe
Zahrada ticha   AA 263
Zahrada ticha   K  383
Žalm šavnatky p K  384
Za svou pravdou AA 262
Za svou pravdou K  382|
Zatanči          AA 265
Zatanči          K  385|
Zatímco se koup AA 266
Zátoka           AA 267
Zatracenej živo AA 268
Zejtra mám       K  385
Zelené pláně     AA 271
Zelený pláně     K  386
Želva             AA 278
Želva             K  387
Země vzdálená   AA 269

                                   Ze všech chlapů AA 270
                                   Zítra ráno v pě AA 272
                                   Zítra ráno v pě K  386|
                                   Život je jen ná K  388
                                   Žízeň             AA 279
                                   Žlutý gladioly  K  387
                                   Zrcadlo          AA 273|
                                   Zuby zuby zuby  K  388
                                   Zvláštní rána   AA 274
                                   Zvláštní znamen AA 275

4

4