Tato stránka se snaží shrnout zpěvníky zde stáhnutelné, adresář však lze prohlížet i přímo (soubory v kořenovém adresáři však spíše ignorujte - zajímavý je především obsah složek).

Pro potřeby kolejních zpívání jsou aktuálně relevantní především zpěvníky AA-EE, Dodatky, Vikiho zpěvník, občas Bratrův zpěvník a samostatné noty.

AA-EE

Sbírka zpěvníčků AA-EE vzniklých před lety zde na kolejních zpíváních, vydaných jako vázaná oranžová knížka. Aktuálně nejoblíbenější zdejší zpěvník.

FF

Pracovní verze další ze série těchto zpěvníků.

Dodatky (dodatky-zpevnik2)

Mnou vedený a updatovaný zpěvníček. Původně myšlený a vedený jako dodatky k AA-EE a kytarohracímu (tudíž s nimi disjunktní). Od diffu 6 obsahuje často hranou podmnožinu kytarohracího.

Celý zpěvník je releasován rolling-release stylem, což značí, že každých pár měsíců přibude okolo desítky nových písní. Ty potom mohou být nalezeny v celém zpěvníku a nebo staženy samostatně jako diff.

Dodatky (dodatky-zpevnik)

Staré dodatky před překlopením na nový texací systém - to be ignored.

Vikiho zpěvník

Nově vznikající zpěvník vedený jako dodatky k dodatkům.

Kubův zpěvník

Další nově vznikající zpěvník odštěpený z dodatkového stromu.

Bratrův zpěvník

ŠMFí zpěvník, obsahující především profláklejší kousky.

Jistě existuje i oficiální web, ale když se ho autor nenamáhá do zpěvníku připsat, tak asi nechce aby byl znám a tak ho ani já zveřejňovat nebudu :-).

Čechomoří zpěvník

Zpěvník vzniklý automatickým stažením všech Čechomořích kousků z Velkého Zpěvníku (velkyzpevnik.cz).

Jinak doporučuji koupit papírovou verzi oficiálního Čechomořího zpěvníku - obsahuje hezky rozepsané party včetně meziher.

Jankův Kytarohrací

Jankův zpěvníček pro čajovnová kytarohraní.

Později přetexán s vyházením duplicit s AA-EE. Ještě později jsem vybral podmnožinu nejoblíbenějších kousků a udělal z ní diff 6 dodatků.

Samostatné noty

Zde se nachází více kousků:

Ondrovo noty:

Scarborough fair:

Jiné:

Semináře

Další náhodné zpěvníčky co uvízly v adresáři. Například naprosto boží Arachní zpěvníčky, plné krásného neozpívaného repertoáru.

Indexy

V dobách minulých zde byl k nalezení i společný index písniček pro AA-EE, Kytarohrací a dodatky, společně s odpovídajícími concatenacemi všech zpěvníků. Pozůstatky tohoto jsou zde stále k nalezení, nicméně jsou silně out of date.

Songbook maker

Podstatná část výše zmíněných zpěvníčků byla vygenerována pomocí mého texacího skriptu který je k nalezení na githubu - http://github.com/kareltucek/songbook_maker

Zdrojové soubory písniček pro songbook maker jsou k dispozici pro většinu zdejších zpěvníků (AA-EE, Jankův kytarohrací, Čechomoří, můj a Vikiho) na příslušných místech.

Zároveň existuje sada nástrojů určená ke zpracování těchto: